Św. Liturgia Niewiast Miroforów (Kobiet niosących wonności).

Krótka fotorelacja z  wieloaspektowego święta.

Św. Liturgia Niewiast Miroforów (Kobiet niosących wonności). W dniu dzisiejszym także nasz proboszcz ks. dr mitrat płk rezw. Eugeniusz Bójko obchodził dzień swoich urodzin. Księdzu Proboszczowi życzymy wielu łask Bożych, sił duchowych i cielesnych, na długie i dobre lata!!!

Dzięki gościom z Białegostoku, także  do naszej parafii przybyło Święte Miro z ikony “Życiodajne Źródło”, która znajduje się w klasztorze w Supraślu. Cud Mirotoczenia przez ikonę miał miejsce w Wigilię przed świętem tejże ikony (tj. piątek Paschalnego Tygodnia).

Więcej informacji nt ikony “Życiodajne źródło” oraz cudownego wydzielania mirra:

https://monaster-suprasl.pl/post/616217620151173120/wydzielanie-mirra-przez-ikone-zyciodajne-zrodlo